Online nebo telefonické setkání

Chcete se mnou probrat něco individuálně? Můžeme si zavolat, spojit se přes WhatsApp, Google Hangout, Messenger či jinak.

Můžeme probrat cokoli, co na besedách, ale taky konkrétní věci týkající se mě nebo vás, na které na setkání ve více lidech není prostor.

Napište mi a domluvíme se.

Až probereme všechno, co vás bude zajímat, sami se můžete rozhodnout, jestli vám stojí za to podpořit mé aktivity zasláním jakékoli částky na účet 176557064/0300.

Pár reakcí na povídání se mnou:

„Popovídání s vámi mi velmi pomohlo! ❤ Váš přehled, co se týče unschoolingu, je obdivuhodný . Dokážete postrčit správným směrem. Jste moc fajn, Zdeni, a já vám fandím. Snad takový život jako mají vaše děti zvládnu dát i já svému synovi.” – Nikola M.

„Milá Zdeňko, děkuji za osvětu a podporu pro nás rodiče, které zajímá unschooling, respektující výchova, cestování s dětmi. Mně osobně to pomáhá hledat svou vlastní cestu. Když jsme si volaly, hodně jsem se ujistila, že je dobře, jak přistupujeme s manželem k našemu ročnímu synovi. Děkuji za skvělé tipy na cestování po Evropě, zřejmě vyrazíme na pár týdnů na Tenerife. 🙂 – Lucie Ch.

„Zdeni, mockrát vám děkuju za obrovskou podporu, ale i praktické rady! Jsem vděčná, že existujete! 😄” – Jana H.

„Volala jsem smutná a rozrušená, cloumaly se mnou pochybnosti a strachy. Po rozhovoru s vámi jako by se mi do žil vliv doslova nový život, energie a chuť umožnit sobě i dětem žít život, jaký chceme. Děkuju vám z celého srdce.” – Andrea P.