Online setkání pro malé skupiny

Chodí mi od vás mnoho zpráv s prosbami o popovídání nebo o můj náhled na něco, co vás trápí. Nejsem psycholog ani terapeut a ani bych jím nechtěla být. To, co chci dělat a co mě naplňuje, je šíření informací o svobodném vzdělávání, vědomém rodičovství, vývojovém traumatu, o tom, jak dětství ovlivňuje naši dospělost a o mé cestě k pochopení a praktikování tohohle všeho. Pokud si chcete se mnou o něčem popovídat, vymyslela jsem následující nabídku, protože bohužel pro rozhovory jeden na jednoho už nemám časovou ani energetickou kapacitu:

Online setkání pro malé skupiny

Jedná se o dvouhodinové online povídání přes Zoom pro maximálně 5 účastníků, abyste měli dostatek prostoru se ptát a sdílet cokoli potřebujete. Cena pro jednoho účastníka je 600,-. Po vyplnění přihlašovacího formuláře a uhrazení platby vám přijde na uvedený mail link. Přihlašovat se můžete zde. Pokud na vás nezbyde místo, váš e-mail si uložíme a pošleme na něj info s datem dalšího online setkání. 

Těším se na vás!

Pár reakcí na povídání se mnou:

„Popovídání s vámi mi velmi pomohlo! ❤ Váš přehled, co se týče unschoolingu, je obdivuhodný . Dokážete postrčit správným směrem. Jste moc fajn, Zdeni, a já vám fandím. Snad takový život jako mají vaše děti zvládnu dát i já svému synovi.” – Nikola M.

„Milá Zdeňko, děkuji za osvětu a podporu pro nás rodiče, které zajímá unschooling, respektující výchova, cestování s dětmi. Mně osobně to pomáhá hledat svou vlastní cestu. Když jsme si volaly, hodně jsem se ujistila, že je dobře, jak přistupujeme s manželem k našemu ročnímu synovi. Děkuji za skvělé tipy na cestování po Evropě, zřejmě vyrazíme na pár týdnů na Tenerife. 🙂 – Lucie Ch.

„Zdeni, mockrát vám děkuju za obrovskou podporu, ale i praktické rady! Jsem vděčná, že existujete! 😄” – Jana H.

„Volala jsem smutná a rozrušená, cloumaly se mnou pochybnosti a strachy. Po rozhovoru s vámi jako by se mi do žil vliv doslova nový život, energie a chuť umožnit sobě i dětem žít život, jaký chceme. Děkuju vám z celého srdce.” – Andrea P.