Předprodej knihy je tu!

Je to tu, předprodej mé knihy s názvem Děti jsou taky lidi jsme spustili! První o tom věděli odběratelé newsletteru a od rána už stihli objednat více než 90 knížek.

❤️

Kniha vyjde v září, její cena bude 490 Kč, ale v předprodeji si ji prvních 1000 z vás může koupit za 390 Kč a podpořit tak nezávislý vznik knihy a její šíření.

Jednou z odměn je také balíček se vstupenkou na již vyprodanou akci Gabor Maté v Praze 25.5. Počet omezen! Platit můžete kartou, GooglePay, ApplePay, starým dobrým převodem nebo bitcoinem.

O přidání dalších odměn budeme informovat v newsletteru a na sociálních sítích. Další informace a možnost podpořit nezávislý vznik knihy najdete na https://kniha.detijsoutakylidi.cz

Chybí vám na webu knihy nějaká informace nebo něco nefunguje? Dejte nám prosím vědět na kniha@detijsoutakylidi.czDává-li vám to smysl, budu moc ráda za sdílení a šíření informací o knize.A kdybyste chtěli vždycky o důležitých věcech vědět jako první, můžete se pořád zapisovat k odběru newsletteru: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/c8n8b2