Srdečně vás zveme na slavnostní premiéru Svobodné děti – dokument

Je to tady! Srdečně vás zveme na slavnostní premiéru Svobodné děti – dokument Zdeňky Šíp Staňkové z Děti jsou taky lidi a Honzy Minaříka z FULLART studio a besedu s tvůrci i účinkujícími, která proběhne na Den dětí 1. 6. 2022 v kině Aero v Praze od 16 do 19h. Info o možnostech vstupu na premiéru najdete v události: https://fb.me/e/2udfAJCkm

PROMÍTÁNÍ A BESEDY V ROCE 2022

Uvolnit dokument ke shlédnutí online plánujeme do konce roku 2022.

Předtím bychom rádi nabídli dokument různým médiím, kinům a dalším zájemcům o komunitní či komerční promítání a získané prostředky využili na další propagaci dokumentu a svobodného vzdělávání.

Promítání plánujeme také v co možná největší míře doprovodit besedami s některým z tvůrců nebo účinkujících. Více informací o možnostech uspořádání projekce u vás či ve vaší komunitě najdete na svobodnedeti.cz/#promitani.

PROPAGACE DOKUMENTU A SVOBODNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Aktuálně rozjíždíme spolupráci s agenturou saurusmedia.cz, která podpoří šíření povědomí o dokumentu a tématu svobodného přístupu ke vzdělávání i mimo naší sociální bublinu.

Věříme, že zvýšená publicita přinese nové zájemce o téma svobodného vzdělávání a také další podporovatele, kteří nám pomohou udržet propagaci dokumentu v delším časovém horizontu.Pokud nás v tomto záměru chcete podpořit, můžete tak učinit na svobodnedeti.cz/#podporit. Děkujeme!

https://www.facebook.com/watch/?v=694485591593018