WorldSchool Hub v Andalusii

La Herradura se může zdát jako místo, kde tak trochu “chcíp pes”. Jenomže tady žije Elin Morgan, která tu už skoro 3 roky provozuje WorldSchool Hub pořádající krom pravidelných kurzů a kroužků taky nejrůznější meetupy, a tak se na pláži a v Cafe Califa každé úterý houfují děti, teenageři i dospělí, kteří se místo ve školách učí od celého světa. Tady někteří worldschooleři žijí trvale, jiní na pár měsíců či týdnů, další jen projíždějí. Na rozdíl od ostatních měst a vesniček v Andalusii, kde potkáváme většinou dříve narozené cizince, tady se to hemží dětmi a mladými lidmi.

Neukážu vám je, aspoň zatím ne a určitě ne všechny, protože si většina rodin střeží své soukromí.

Nicméně zajímá-li vás Elin a její projekt, mrkněte na www.worldschoolhubandalucia.com. Elin už expanduje i do Maroka a v plánu je třeba taky Kostarika a další země. Něco takového bychom potřebovali pro homeschoolery v ČR jako sůl.

Až se vrátíme do ČR, můžu vám nejen o tomhle projektu říct víc na besedách. Ty aktuální najdete na fb v událostech, a pokud to na ně máte daleko, napište mi a můžeme uspořádat besedu i u vás. Mrkněte na www.detijsoutakylidi.cz/besedy.


Už máte placku DĚTI JSOU TAKY LIDI? Nemáte? A chcete? Tak jo. 🙂  Objednávat můžete tady.