Záznam rozhovoru ze Studia svobodného přístavu

Mám narozeniny 2. září. Lidi si ze mě často dělají srandu buď proto, že to někdy bývá první školní den, nebo proto, že jsem celoživotní Panna, a to dokonce s velkým P. Jistě uznáte, že ani jedno z toho není vtipné. 😛

Letos jsem ovšem ke svým kulatým narozeninám dostala krom jiných dva boží dárky. Od Martina (o němž vám toho brzo prozradím mnohem víc) kurz freedivingu. Druhým dárkem pro mě byl livestream Studia Svobodného přístavu, tedy povídání s Urzou a s vámi, kteří jste psali nebo volali dotazy. Už dlouho jsem si žádný rozhovor takhle neužila, přestože jsem do studia jela – ač bývám nemocná fakt hodně málokdy – nachlazená a fyzicky mi během natáčení vůbec nebylo nejlíp. Lehkost, s jakou povídání s Urzou plynulo, překvapila i mě samotnou, i když se známe už léta a řekli jsme si toho mnoho. Má to dvě a půl hodiny a byli bychom schopní povídat ještě mnohem déle.

Nebojte se délky, pusťte si nás a dejte mi vědět, jestli se na vás přenesla ta pohoda a souznění z videa. I přesto, že téma je tradičně výbušné a pro mnoho lidí z různých důvodů velmi citlivé.

Pokud vám to celé dává smysl, prosím, sdílejte, komentujte, lajkujte, choďte na besedy, zvěte přátele a známé, pokud můžete a chcete, podpořte nás i finančně. Já osobně totiž věřím, že změna (pro nás) k lepšímu může přijít jedině „zezdola” – od nás „obyčejných lidí”, ne od těch, kteří si myslí, že nám vládnou.

Děkuju vám všem, díky vám a vaší zpětné vazbě mi dává smysl pokračovat v tom, co dělám.