Besedy 2022

V minulém roce hodně vzrostl zájem o besedy. Celkem jsem jich během letních a podzimních měsíců 2021 stihla absolvovala přes dvacet, což je myslím docela slušný výkon, pokud vezmete v úvahu několikahodinovou cestu na besedu a zpět a fakt, že besedy trvaly klidně i tři (a v jednom případě dokonce čtyři) hodiny. Na většinu z nich jsem navíc dorazila i s neukojitelnou Astrid. 😃

O besedy byl opravdu velký zájem ve všech odlehlých koutech Česka a ne vždy bylo bohužel v mých možnostech všem žádostem o besedu vyhovět, zejména pokud se daná destinace nacházela daleko od našeho místa pobytu. Proto jsme se s Martinem letos dohodli, že vám zkusíme vyjít vstříc a uděláme jakési besedové turné po všech krajích Česka.

Jak to bude probíhat? Pokud máte zájem ve vašem městě uspořádat besedu se mnou, koukněte na mapku výše, kdy se budeme ve vaší oblasti pohybovat, a napište Martinovi požadavek na besedu, ideálně už s představou konkrétního místa besedy. Domluvenou besedu společně s vámi zveřejníme a zpropagujeme (více informací o pořádání besed najdete na stránce o besedách).

Doufám, že takto budeme schopni uspořádat ve spolupráci s vámi více besed než v minulém roce, a že pro každého zájemce se najde nějaká beseda v rozumné dojezdové vzdálenosti.

Besedy, které byly již zveřejněny, najdete v následujícím seznamu.

Na mapce níže zjistíte, která z již vyhlášených besed se koná nejblíže k vám. Besedy bez datumu (u nichž je „…“), jsou v jednání.