Individuální konzultace

Chodí mi od vás mnoho zpráv s prosbami o popovídání nebo o můj náhled na něco, co vás trápí.

Nejsem psycholog ani terapeut a ani bych jím nechtěla být. To, co chci dělat a co mě naplňuje, je šíření informací o svobodném vzdělávání, vědomém rodičovství, vývojovém traumatu, o tom, jak dětství formuje to, kým jsme v dospělosti, a o mé cestě k pochopení a praktikování tohohle všeho.

Pokud si chcete o něčem z výše uvedeného se mnou popovídat, nabízím možnost jednorázové individuální online konzultace za 4000 Kč (včetně DPH, max 1 hod). Objednávat termín můžete na konzultace@detijsoutakylidi.cz.

Předtím, než se rozhodnete, zda potřebujete individuální konzultaci, zkuste si prosím projít YouTube kanál Děti jsou taky lidi, sociální sítě a články zde na blogu, třeba tam najdete odpovědi na své otázky.

Máte-li otázky týkající se svobodného vzdělávání, můžete si pustit zdarma film Svobodné děti a mou online besedu o svobodném vzdělávání a unschoolingu.

Pár reakcí na povídání se mnou:

„Popovídání s vámi mi velmi pomohlo! ❤ Váš přehled, co se týče unschoolingu, je obdivuhodný. Dokážete postrčit správným směrem. Jste moc fajn, Zdeni, a já vám fandím. Snad takový život jako mají vaše děti zvládnu dát i já svému synovi.” – Nikola M.

„Milá Zdeňko, děkuji za osvětu a podporu pro nás rodiče, které zajímá unschooling, respektující výchova, cestování s dětmi. Mně osobně to pomáhá hledat svou vlastní cestu. Když jsme si volaly, hodně jsem se ujistila, že je dobře, jak přistupujeme s manželem k našemu ročnímu synovi. Děkuji za skvělé tipy na cestování po Evropě, zřejmě vyrazíme na pár týdnů na Tenerife. 🙂” – Lucie Ch.

„Zdeni, mockrát vám děkuju za obrovskou podporu, ale i praktické rady! Jsem vděčná, že existujete! 😄” – Jana H.

„Volala jsem smutná a rozrušená, cloumaly se mnou pochybnosti a strachy. Po rozhovoru s vámi jako by se mi do žil vliv doslova nový život, energie a chuť umožnit sobě i dětem žít život, jaký chceme. Děkuju vám z celého srdce.” – Andrea P.